Tričko a bobr

Před pár dny jsem v práci dostal zajímavý bonus. Vyrábíme servery, tak mi dali tričko se serverem, který mám na starosti:
SK12_29
Otázka je, kam bych ho měl nosit. Myslím, že je to ideální oblečení na přednášky na ČVUT, zejména ty o počítačových sítích. Na ulici bych asi vypadal divně, a v práci ho mít nemůžu, máme předepsané ESD oblečení (antistatické), a tohle není ESD ochranná pomůcka. No, alespoň na ČVUT líp zapadnu.

Není to první tričko, které jsem dostal od zaměstnavatele. Třeba Eurotel mi taky jedno dal, na každoročním soustředění. Má na sobě zašifrované informace o tom firemním soustředění, velmi nápaditě ve formě příkazů MS-DOS. Má jen jednu nevýhodu – začalo pouštět barvu už při prvním praní. Ale na doma je dobrý, právě v něm píšu tenhle text. Omlouvám se za těch pár skvrn, které nezpůsobila pouštějící barva, večeře se mi trochu vymkla z ruky. Poučení – nejezte v posteli.

SK12_31
Ale nic asi nepřekoná bonus ve formě plyšového bobra, kterého jsem dostal v období kdy jsem dělal pojišťováka. Už nevím od koho, byla to nějaká pojišťovna a bobr byl jejich maskot. Dostali jsme je všichni. Nastala pak nezapomenutelná půlhodinka, kdy jsme si je porovnávali, a vzájemně se vyzývali ve stylu:
„Holky, ukážete mi svého bobra?“
„Já ho mám chlupatějšího než ty!“
„Martino, je Ti vidět bobr…“

SK12_30
Tak si říkám, jestli alespoň jedna firma na světě rozdává zaměstnancům nějaké normální dárky, které se dají používat a hrdě nosit na veřejnosti – tužky nepočítám. No, alespoň je sranda.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.